Nákupný zoznam pre novopečených rodičov

Vymaľovali ste detskú izbu a urobili ste váš domov pre bábätko bezpečný. Ste pripravení… skoro. Tu sme pre vás pripravili praktický nákupný zoznam, ktorý vám pomôže nakúpiť to základné, čo pre svoje novorodené bábätko budete potrebovať.

JOHNSON’S® Baby kúpeľ pre celé telo a vlásky

Bolo overené, že umývacie prostriedky s unikátnym zložením NO MORE TEARS® (Už ani slzu) sú bezpečné pre pokožku novorodencov už od prvého dňa. Ich zloženie je vhodné na použitie na celé telo i vlásky, sú hypoalergénne a boli dermatologicky testované.

Viac informácií

JOHNSON’S® Baby krém proti zapareninam

Aj keď zhruba do 3 mesiacov nebýva zaparenina (intertrigo) problém, je dôležité bábätko chrániť pred príčinami jej vzniku. Bolo overené, že JOHNSON’S® Baby krém proti zapareninam pokožku rýchlo upokojuje, chráni ju pred príčinami vzniku zaparenín a pomáha obnoviť a posilniť prirodzenú ochrannú bariéru pokožky. Je hypoalergénny a bol špeciálne vyvinutý pre pokožku novorodencov.

Viac informácií

JOHNSON’S® Baby šampón

Pokiaľ má vaše bábätko plnú hlavu vláskov, šampón s naším unikátnym zložením NO MORE TEARS® („Už ani slzu“) vlásky šetrne umyje a nedráždi oči.

Viac informácií

JOHNSON’S® Baby telové mlieko

Bolo klinicky overené, že je jemné a šetrné a má úžasnú sviežu bábätkovskú vôňu, používajte ho každý deň, a pomôžete tak udržať pokožku vášho dieťatka hydratovanú. Je skvelé i pre mamičky!

Viac informácií

JOHNSON’S® Baby olej

Náš osvedčený detský olej má všestranné použitie! Ľahko sa rozotiera a uzatvára v pokožke dvakrát viac vody ako popredné telové mlieko na trhu, a udržuje tak pokožku bábätkovsky hebkú. Tiež sa skvele hodí na detskú masáž a je možné ho použiť na zmäkčenie detskej seboroickej dermatitídy, ktorú je možné potom ľahko opláchnuť.

Viac informácií

JOHNSON’S® Baby vlhčené obrúsky Extra Sensitive

Nezávislým testovaním bolo overené, že sú bezpečné na použitie na pokožku novorodencov už od prvého dňa, sú ideálne na použitie pri každej výmene plienky. Ich unikátne zloženie „Už ani slzu“, ktoré je šetrné k očiam, znamená, že je ich možné použiť na celé telo.

Viac informácií

JOHNSON’S® Baby prsné vložky

Dôležitá položka v nákupe, pokiaľ dojčíte. Tieto jednorazové vložky sa môžu nosiť v akejkoľvek bežnej či dojčiacej podprsenke. Poskytujú vysokú ochranu proti pretečeniu, majú unikátny anatomický tvar a protišmykový lepiaci pásik, ktorý zaistí diskrétne pohodlie.

Viac informácií

PLIENKY!

Spotrebujete ich omnoho viac, ako ste si mysleli. Zásobte sa niekoľkými balíkmi vo veľkosti pre novorodencov.