Starostlivosť o detskú pokožku

Pretože je detská pokožka iná ako pokožka dospelých, je dôležité používať výrobky, ktoré boli na použitie na jemnú detskú pokožku špeciálne vyvinuté.
 
Mamičkám po celom svete už viac ako 100 rokov prinášame naše odborné skúsenosti v podobe nášho výrobkového radu, ktorý preukázateľne poskytuje jemnú a šetrnú starostlivosť pre jemnú detskú pokožku. Bezpečnosť výrobkov berieme veľmi vážne, a preto každý z nich prechádza prísnym testovaním na jemnosť, ako symbolizujú certifikácie NO MORE TEARS® („Už ani slzu“) a CLINICALLY PROVEN MILDNESS® („Klinicky overená jemnosť“).
 
Prečítajte si o bežných ochoreniach pokožky, ktoré môžu vaše bábätko postihnúť.
 

Ako chrániť detskú pokožku

Pokožku svojho bábätka môžete chrániť tiež tým, že mu budete obliekať voľné oblečenie, čím zabránite zapareniu. Chráňte pokožku svojho dieťatka pred priamym vystavením slnku pomocou pokrývky hlavy či inou formou zatienenia. Ako vaše bábätko rastie, jeho pokožka sa prispôsobuje a rastie spolu s ním. Vďaka vašej starostlivosti a pozornosti hráte dôležitú úlohu v udržiavaní zdravia svojho dieťaťa i zdravia jeho pokožky.

Keď bábätko kúpete alebo ho natierate hydratačným prípravkom, robíte pre neho viac ako len to, že mu pomáhate udržiavať pokožku zdravú. Vďaka sile dotyku vašej nežnej ruky budujete so svojím dieťatkom tiež zvláštne puto.